31 stycznia 2016

&026 RIP IT or SHIP IT Book TAG.!

Hejka.! ;)

   Znów dostałam nominacje do TAG-u, a że ja nie lubię czekać z takimi postami, bo po prostu mam sklerozę i zapomnę o nominacji to wolę od razu to zrobić. Ogólnie takie małe info: dzisiaj ukażą się 4 posty, więc będziecie mieli co czytać. ;)
   Do TAG-u nominowała mnie Zawsze uśmiechnięta! z bloga Z perspektywy czytelnika, na który oczywiście serdecznie Was zapraszam, a ja dziękuję Ci za nominację.


   RIP IT or SHIP IT, to TAG, który polega na tym, ze przygotowujemy sobie karteczki z imionami głównych bohaterów jakiejś książki i losujemy po dwie tworząc parę. Później decydujemy czy ta para mogła by tworzyć związek (SHIP IT), czy zdecydowanie nie pasują do siebie (RIP IT). Nie przedłużając zapraszam na moje wylosowane pary. ;)


Karteczki przygotowane, w tle mój zeszyt z pięknym, czerwonym wiatrakiem, który znajduje się w Paryżu, więc możemy zacząć losowanie. ;)

PIERWSZA PARA.!


Zoey - adeptka w szkole wampirów, Piotr - wojskowy skupiający się na swojej karierze. Moim zdaniem by się nie do gadali.

RIP IT

DRUGA PARA!


Paulina - młoda artystka, bez zahamowań, walcząca ze swoim ojcem, Will - uroczy chłopak, zawsze gotowy do pomocy. Myślę, że by się dogadali. Will pomógł by Paulinie z jej ojcem, a ona zajęła by pustkę w jego sercu.

SHIP IT

TRZECIA PARA!


Layken - zamknięta w sobie dziewczyna, która straciła ojca i musiała się przeprowadzić, Erik - adept w szkole dla wampirów, poeta, szkolne ciacho. Jakoś nie czuję, aby tych dwoje się dogadało. Erik czasami wydawał mi się strasznie przemądrzały i raczej dostał by po głowie od Layken. ;)

RIP IT

CZWARTA PARA!


Kayden - chłopak z problemami, przeżywający przemoc domową, Sky - dziewczyna z własnymi demonami z przeszłości, która nie wie do końca kim jest. Hmm jestem na tak. Sky to dobra dziewczyna i wiem, że pomogła by Kaydenowi z jego problemami.

SHIP IT

PIĄTA I OSTATNIA PARA!


Holder - kochany chłopak, który szuka szczęścia w miłości, Callie - dziewczyna, która została dawno temu zgwałcona a boryka się z tymi problemami do teraz. Tak, tak i jeszcze raz tak. Ta dwójka idealnie do siebie pasuje. Holder potrafił by dotrzeć do Callie bez ranienia jej i pomóc jej z każdym problemem. 

SHIP IT

Książki, w których występują bohaterowie:
"Bez Przebaczenia"
"Dom Nocy"
"Pułapka uczuć"
"The Coincidence"
"Hopeless"


   Nikogo nie nominuję. Jeżeli robiliście ten TAG to zostawcie link w komentarzu. Chętnie poczytam. ;)

Buziaki. :**4 komentarze:

 1. Ja także zostałam nominowana do tego tag'u, jednak jeszcze nie miałam czasu, by go zrobić, ale uważam, że jest świetny! <3
  Buziaki,
  SilverMoon z bloga Fantastyczne książki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekam aż zrobisz, chętnie poczytam jakie Ty pary uśmierciłaś haha. ;)
   Pozdrawiam. :**

   Usuń
 2. cieszę się, że wykonałaś tag, mam nadzieję, że sprawił Ci tyle samo radości, co mi :D
  Kojarzę tylko bohaterów "Hopeless" i "Pułapki uczuć" :)
  + masz bardzo ładne pismo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja lubię takie TAG-i gdzie mogę zrobić coś ręcznie i to jest sama frajda dla mnie. Wyćwiczone, bo dużo piszę: opowiadania, wiersze, pamiętnik. Dziękuję za spostrzegawczość. ;)
   Pozdrawiam. :**

   Usuń

Dziękuję za poświęcony czas, który dałeś/dałaś na napisanie komentarza i tym zostawienia po sobie śladu oraz sprawienia mi wielkiej radości. :***