29 sierpnia 2019

&144 R.K. Lilley "Pod Samym Niebem" - RECENZJA.!

Hejko.! :D

   Dziś postaram się Was zabrać, aż pod chmury z kolejnym erotykiem. ;) Zapraszam do czytania!


Autor: R.K. Lilley

Tłumaczenie: Olga Kwiecień

Tytuł: Pod samym niebem

Tytuł oryginału: Mile High

Seria: W Przestworzach (Tom 2)

Wydawnictwo: Editio

Ilość stron: 328

Gatunek: Literatura Obyczajowa, Romans

Opis książki!

Druga cześć trylogii W przestworzach
Pierwsza część trylogii, Podniebny lot, opowiada o początku burzliwego związku Bianki i Jamesa. Oto on, nieprzyzwoicie bogaty i urodziwszy od bogów Olimpu, wprowadza ją, złotowłosą, wyniosłą i chłodną piękność, w mroczne sekrety uległości i dominacji, pożądania i uzależniającej ekstazy, poruszając przy tym najbardziej skryte instynkty i pragnienia. Powoli staje się jasne, że Bianca zakochała się w Jamesie bezgranicznie... Jednak happy end nie mógł nadejść. Brutalny napad, bolesne nieporozumienia, strach i ból Bianki splotły się w decyzję o odrzuceniu Jamesa i rozstaniu.

Po tych dramatycznych wydarzeniach Bianka nie może odzyskać równowagi. Czas uleczył jej ciało, ale nigdy nie ukoi rozedrganej duszy pięknej stewardessy. James nie jest kimś, kto pozwala się odrzucić. Bianka nie jest w stanie wyzwolić się z tęsknoty i pożądania. Wie, że w głębi duszy należy do tego pięknego mężczyzny o turkusowych oczach, zniewalającym głosie i wspaniałym ciele. I że nie będzie mogła oprzeć się Jamesowi — wystarczy, że na nią spojrzy...

Nie oderwiesz się od tej książki. Odczujesz magnetyczny urok Jamesa i subtelną delikatność Bianki, doświadczysz tej historii tak intensywnie i realnie, jakby przytrafiła się właśnie Tobie. Zatracisz się bez reszty w fascynującej opowieści o pożądaniu i rozkoszy, o szalonym locie wśród chmur, o namiętnej miłości, o władzy i luksusie. Wystarczy jedno spojrzenie turkusowych oczu..

Moja recenzja!

UWAGA!!! RECENZJA MOŻE POSIADAĆ SPOJLERY CO DO PIERWSZEGO TOMU!!!


   Znów spotykamy Biancę i Jamsa. Kobieta powoli uzmysławia sobie, że zakochuje się w humorzastym i obrzydliwie bogatym mężczyźnie. Ale nie ma jak mu tego powiedzieć. Po napaści, której doświadczyła ze strony swojego ojca, decyduje się opowiedzieć policji co ten człowiek zrobił kilkanaście lat temu jej matce, a swojej żonie. Ale również odrzuca i zrywa z Jamsem, aby dojść do siebie w samotności.

   Ten tom ma w sobie jeszcze więcej namiętności, ale i bólu oraz tajemnic. James po ataku na Biancę stara się ją chronić, ale ta go odrzuca. Nie rozumiałam podejścia bohaterki, ale też próbowałam trochę postawić się na jej miejscu. Pomimo, że pragnęła jego miłości odsunęła ją ze względu na przeszłość. Czy jej się udało? Musicie przeczytać, aby się dowiedzieć. ;)

   Ja czytając ten tom nie mogłam się oderwać i aż strach jak szybko pewnie mi zleci ta historia. Więc serdecznie polecam. ;)

Pierwsze zdanie książki: Wzięłam głęboki oddech i skrzywiłam się.

Ocena książki: 10/10.!

Podniebny lot | Pod samym niebem | Uziemieni | Pan Przystojny

Czytałyście? Czy może dopiero zaczynacie czytać tą serię? 
Czekam na Wasze komentarze. ;)

Buziaki. ;**

P.

10 komentarzy:

 1. Czytałam tę książkę, ale dla mnie okazała się średnie. 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdemu podoba się co innego. ;)
   Pozdrawiam. ;**

   P.

   Usuń
 2. A co myślisz, o tym ubieraniu Bianki? Zauważyłam, że zdania na ten temat wśród recenzentów są strasznie podzielone.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem Ci szczerze, że na początku mnie to lekko śmieszyło i irytowało. Ale później zrozumiałam, że James w ten sposób chce jej okazać troskę i czułość jakiej nie miała tak samo jak On. Więc już mnie przestało później tak drażnić. ;)
   Pozdrawiam. ;**

   P.

   Usuń
 3. Nie mam w planach tej serii :)

  www.whothatgirl.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo wysoka ocena i to powoduje, że muszę zapoznać się bliżej z tą pozycją.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie Cię do tego zachęcam. ;)
   Pozdrawiam. ;**

   P.

   Usuń
 5. Dam szansę tej serii za jakiś czas. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, mam nadzieję, że podzielisz się swoimi odczuciami co do niej. ;)
   Pozdrawiam. ;**

   P.

   Usuń

Dziękuję za poświęcony czas, który dałeś/dałaś na napisanie komentarza i tym zostawienia po sobie śladu oraz sprawienia mi wielkiej radości. :***

&168 Magdalena Kordel "Serce z piernika" - RECENZJA.!

Witajcie kochani!    Jak Wam mija środa? Ja aktualnie czekam na maila z firmy, w której UWAG UWAGA dostałam pracę. :D Tak się cieszę! Już ...