30 września 2016

&064 K. Bromberg "Raced. Ścigany uczuciem" - RECENZJA.!

Hej hej.! ;)

Kamienie i kije mogą złamać ci kości,
lecz nic ci nie zrobią słowa pełne złości.
K. Bromberg "Raced. Ścigany uczuciem"


Autor: K. Bromberg

Tłumaczenie: Marcin Machnik

Tytuł: Raced. Ścigany uczuciem (Tom 3,5)

Seria: Driven

Wydawnictwo: Helion

Ilość stron: 229

Gatunek: Literatura obyczajowa, Romans, Erotyka

Opis książki: Książka, którą trzymasz w dłoni, jest ekscytującym dopełnieniem trylogii Driven pióra K. Bromberg. Trylogii, która nie jest po prostu romansem. To wysmakowana, niepowtarzalna karuzela emocji, instynktów i pragnień, wciągająca, uzależniająca, przyprawiająca o zawrót głowy, dreszcze i bezsenność. Pożądanie, namiętność, głód bliskości i potrzeba kontroli. Rylee Thomas i Colton Donavan. Kobieta sukcesu, szczera i naturalna. I on. Piękny, bogaty i bardzo niegrzeczny chłopiec. Oboje z bagażem traumatycznej przeszłości. Ona z silną potrzebą kontroli, a on — z ego rozdmuchanym do granic możliwości. Efekt może być tylko jeden — spirala pożądania i bólu.

Driven. Fueled. Crashed to książki w głównej mierze napisane z punktu widzenia Rylee. Wiadomo więc, co Rylee myśli, jakie są jej intencje, uczucia i rozterki,rodzące skomplikowaną miłość do Coltona Donavana – egoistycznego mężczyzny w rozsypce. Czy jednak nie byłoby wspaniale głębiej wejść w skomplikowaną i kapryśną duszę Coltona, doświadczyć tego, jak walczy ze swoimi demonami i obserwować, jak na ślepo uczy się wykraczać poza swoje ograniczenia?Ta książka jest właśnie takim wejściem.
Jeśli zafascynowała Cię trylogia Driven, jeśli wciąż dręczy Cię niepokój niespełnialnej miłości, musisz dowiedzieć się, jakie myśli kłębiły się w głowie Coltona. Najważniejsze momenty historii Rylee i Coltona zostały opowiedziane jeszcze raz — przez Coltona.

Driven, Fueled i Crashed jest debiutancką trylogią K. Bromberg. Trylogią, która stała się prawdziwym, emocjonującym, niepokojąco wciągającym bestsellerem. Sama K. Bromberg jest powściągliwą panią domu, doskonale zorganizowaną mamą. Trylogia, którą napisała pod wpływem impulsu, została bardzo ciepło oceniona przez „New York Timesa”, „USA Today” i... niezliczone rzesze czytelniczek. Aktualnie K. Bromberg pracuje nad kolejnymi powieściami.
Nie zrozumiesz Coltona. Ale możesz dotknąć jego duszy...

Moja recenzja!
Ta książka to dodatek do mojej ukochanej trylogii "Driven". Jest to chudziutka książka, w której są rozdziały, które najbardziej ciekawiły czytelniczki z perspektywy Coltona. Każdy rozdział jest poprzedzony komentarzem autorki co daje fajny efekt, bo wiemy dzięki temu co nas czeka. To jest naprawdę bardzo ciekawe uzupełnienie całej trylogii i polecam każdemu kto zakochał się tak jak ja w historii Coltona i Rylee. ;)

- Zawsze. - Upija łyk ze swojej szklanki, 
po czym nachyla się i stuka w moją. - I pamiętaj,
żeby zawsze kończyć każdą kłótnię tymi słowami:
masz rację, kochanie. 
Ugryzienie się w język pod koniec sprzeczki sprawi,
że ona tym chętniej użyje swojego,
gdy się będziecie godzić.

Ocena: 9/10

Crashed. W zderzeniu z miłością | Raced. Ścigany uczuciami |
Slow Burn. Kropla drąży skałę | Sweet Ache. Krew gęstsza od wody |
Hard Beat. Taniec nad otchłanią | Aced

Serdecznie dziękuję wydawnictwu HELION za możliwość przeczytania książki, a ten fakt nie miał wpływu na moją opinię.

Buziaki. :**

P.

KSIĄŻKA ZOSTAŁA PRZECZYTANA W RAMACH WYZWANIA:
4 komentarze:

 1. O "Driven" co nieco słyszałam :) ale nie wiem czy mam ochotę na tę serię :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwierz mi, że masz i musisz ją przeczytać! Po prostu musisz! Nie, żebym cię namawiała haha... :D
   Pozdrawiam. ;**

   P.

   Usuń
 2. Twórczość autorki mam w planach i już nie mogę się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie daj znać jak Ci się podoba. ;)
   Pozdrawiam. ;**

   P.

   Usuń

Dziękuję za poświęcony czas, który dałeś/dałaś na napisanie komentarza i tym zostawienia po sobie śladu oraz sprawienia mi wielkiej radości. :***