2 grudnia 2015

&007 TAG Lubimy Czytać.!

Hejko! ;)

   W ten zimny, jesienny (chociaż grudzień to dla mnie już zima ;)) wieczór przychodzę do Was z pierwszym TAG-iem na moim blogu, a konkretnie TAG nazywa się TAG Lubimy Czytać. Podejrzałam go na blogu Dominiki, który znajdziecie TUTAJ. Naprawdę polecam Wam jej blog, bo dziewczyna super pisze a i ma ciekawe pomysły na posty. (Nie to nie jest reklama). ;)

   Gdyby ktoś nie wiedział to Lubimy Czytać jest to portal po prostu o książkach. Można tam założyć swoja wirtualną biblioteczkę, dodawać półki w tej biblioteczce, dzielić książki na kategorie oraz poznawać świetnych ludzi, którzy mają takiego samego bzika na punkcie książek tak jak my. ;D Polecam i zapraszam na TAG!

1. Jaka książka została ostatnio oznaczona jako "przeczytana"?

Meg Haris "Hands On" - Książeczka, która liczy 25 stron i jest dość... kontrowersyjna. Ale mnie się osobiście podobała, więc polecam osobą, które lubią klimaty erotyczne. ;)

2. Co obecnie czytasz?

Nic. Póki co skończyłam książkę i nie wiem za co się zabrać dalej. Ah... Nie lubię takich chwil... ;c

3. Co ostatnio oznaczyłaś jako "chcę przeczytać"?

Oj nie pamiętam... Codziennie dodaję po kilka książek do tej kategorii, więc czasami można się zagubić.

4. Co planujesz przeczytać jako następne?

Nie wiem i potrzebuje w tym pomocy, tak nie może być, żebym ja nic nie czytała. :P

5. Czy używasz systemu gwiazdek?

Oczywiście. Dla mnie gwiazdki są tak samo ważne jak sama opinia, którą piszę, ponieważ podwyższają ocenę ogólną książki i dzięki temu lepiej widać czy jest warta przeczytania. ;)

6. Czy bierzesz udział w jakiś tegorocznych challenge'ach?

Póki co nic nie planuje, ale kto wie... ;)

7. Czy masz listę życzeń na LubimyCzytac.pl?

Nie.

8. Jaką książkę planujesz kupić jako następną?

Na razie żadnej (tak, to też jest u mnie dziwne), ale nic nie potrzebuje, a idą święta, więc trzeba oszczędzać pieniążki.

9. Czy masz jakieś ulubione cytaty na LubimyCzytac.pl?

Kilka:

Wierzysz czy nie - to przyjaciele są największą miłością naszego życia.
Victoria Chell "Wszyscy umierają"

Świat nie płacze z nami, gdy ostatecznie odchodzimy. Dni wydają się takie same jak zawsze. Dla ludzi, którzy darzyli nas pozytywnym uczuciem, są jedynie mniej wyraźne i mniej przyjemne. Wydają się wyblakłe jak zdjęcia, jak wspomnienia, które z czasem tak czy inaczej się zacierają.
Victoria Chell "Wszyscy umierają"

Dla tych, którzy umarli. Może tylko trochę. Może trochę za bardzo. I dla tych, którzy nie wierzą. Przede wszystkim w siebie.
Victoria Chell "Wszyscy umierają"

Osiemnaście pierdolonych razy? Metotreksat to pryszcz - ta piosenka mnie zabija. Pielęgniarki są wciąż na swojej cotygodniowej odprawie, więc nie ma kto mnie uratować od tego niekończącego się cyklu badziewia. Kto słucha piosenki osiemnaście razy? Poprawka: dziewiętnaście. Czy ta dziewczyna ma coś z głową? Eksperymentuje z nową formą terapii, próbując doprowadzić do spontanicznej autodestrukcji swoich komórek rakowych? Czy istnieje jakaś Cudowna Terapia Rakowa Lady Gagą, o której nie słyszałem?
A.J. Betts "Za&Mia"

10. Jacy są Twoi ulubieni autorzy na LubimyCzytac.pl?

Kilku ich jest...: Victoria Chell, Jay Crownover, Melissa de la Cruz, Abbi Glines, Grażyna Jeromin-Gałuszka, Maria Nurowska, D.C. Renee

11. Czy jesteś w jakiś grupach na LubimyCzytac.pl?

Nie.

Buziaki moi kochani Książkoholicy! :**

2 komentarze:

 1. Ciekawe odpowiedzi :D
  Pozdrawiam! :*
  http://fantastyczneksiazkix3.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dziękuję. ;)
   Również pozdrawiam. :**

   Usuń

Dziękuję za poświęcony czas, który dałeś/dałaś na napisanie komentarza i tym zostawienia po sobie śladu oraz sprawienia mi wielkiej radości. :***