4 lipca 2022

&187 "Lilianna" Anna Szafrańska - RECENZJA.!

 Hej kochani.!

   Zaczynam kolejny tydzień i miesiąc. Poniedziałek się zaczął od burzy w drodze do pracy, ale lepsze to niż ostatnie upały. A jak u Was? Wolicie gorąco czy deszcz? Jeśli to drugie, to serdecznie Was zapraszam na recenzję książki, która na pewno idealnie się sprawdzi na popołudnie z burzą w tle.


Autor: Anna Szafrańska

Tytuł: "Lilianna" (PInk Tattoo Tom 1)

Tłumaczenie: -

Gatunek: Romans

Wydawnictwo: NieZwykłe

Ilość stron: 310

Moja recenzja.!

   Każdy ma jakąś przeszłość. Jedni lepszą, inni gorszą. Jedni mają świetny start w dorosłość, za to inni dostają non stop kłody pod nogi. Przeszłość w jakiś sposób Nas kształtuje. Ale tylko od Nas zależy jaki ona będzie miała wpływ na teraźniejszość i przyszłość.

   Lilianna nie miała łatwo. Zakochała się w mężczyźnie, którego nie akceptowali jej rodzice, zaszła z nim w ciążę i uciekła w wieku 18 lat. Na początku było cudownie: narzeczeństwo, dziecko. Ale później było już tylko gorzej. W jej związek z Maćkiem wkradła się przemoc i to najgorszego typu, ale Lilianna obwiniała siebie za to. Że to jej wina, że ona go prowokuje. Wolała przyjąć na siebie ciosy niżeli Maciek miałby coś zrobić Oskarkowi. Ale w pewnym momencie wszystko się kończy. Czara goryczy się przelewa i kobieta ucieka z synkiem do swojej nowej przyjaciółki, Malwiny. Podczas ucieczki pomaga jej nieznajomy, który odciąga od niej jej narzeczonego podczas szarpaniny. Nawet nie miała jak mu podziękować, a przecież już nigdy się nie spotkają. Prawda?

   Wybrałam tą książkę, szczerze się przyznam, ze względu na okładkę. Liczyłam na szybki i mało wymagający erotyk. Dostałam za to piękną historię o silnej kobiecie, pomimo braku wiary w to, oraz cudownych bohaterów za którymi na pewno będę tęsknić po skończeniu serii jaką jest PInk Tattoo. Książkę też mega szybko się czyta, bo z każdym rozdziałem chciałam więcej.

   Serdecznie polecam, ale przygotujcie sobie zapas chusteczek.

Ocena: 10/10

Czytaliście tą serię? Macie zamiar? Dajcie znać!

Buziaki. ;**

P.


4 komentarze:

Dziękuję za poświęcony czas, który dałeś/dałaś na napisanie komentarza i tym zostawienia po sobie śladu oraz sprawienia mi wielkiej radości. :***

&219 "Szał" Anna Lewicka - RECENZJA.!

 Hejo. ;) AUTOR: Anna Lewicka TYTUŁ: "Szał" TŁUMACZENIE: - GATUNEK: Erotyk/Fantastyka WYDAWNICTWO: Jaguar ILOŚĆ STRON: 372 strony ...