&156 BLOGMAS #2 2019 - Zapracowany Dzień.!

Hej kochani.! :)


   Jak Wam minął wtorek? Mi burzliwie. Miałam dzisiaj wiele rzeczy zaplanowanych do zrobienia od samego rana, ale zaspałam i plany się posypały. Niestety. Tak czasami bywa, że jak człowiek wszystko dokładnie zaplanuje to plany bierze szlak.


   Dzisiaj nie będę się dla Was długo rozpisywać, ponieważ już jest późno, ale jutro obiecuję Wam to wynagrodzić. ;)

   Więc dzisiaj jak w końcu wstałam wybrałam się do Urzędu Pracy na spotkanie z doradcą zawodowym. Niestety. Okres zimowy co do pracy w moim mieście to martwy okres. I dalej siedzę na bezrobociu. Ale mam nadzieję, że sama coś znajdę. Później w domu sprzątałam, robiłam pranie i obiad. Takie przyziemne rzeczy. ;) Plus rozpoczęłam książkę Belindy Jones "Zimowe serca" i jestem już na 4 rozdziale. Zapowiada się dobrą odskocznią od cięższych książek, które do tej pory czytałam.

   Pod wieczór pojechaliśmy z moim partnerem do Naszej przyjaciółki i spędziliśmy miło czas w piątkę z jej chłopakiem i synkiem. Czasami potrzeba takich odskoczni w życiu.

   Na jutro nie mam większych planów po za zakupami i napisaniem do Was czegoś więcej niż paru zdań jak dzisiaj hehe. ;) A więc życzę Wam spokojnej nocy i do jutra! :3

Buziaki. ;**

P.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony czas, który dałeś/dałaś na napisanie komentarza i tym zostawienia po sobie śladu oraz sprawienia mi wielkiej radości. :***

Popularne posty z tego bloga

&105 Federico Moccia "Trzy razy ty" - RECENZJA.!

&134 Laurelin Paige "Playboy" - RECENZJA.!

&093 Mój MUST-READ Na 2018 Rok.!