4 stycznia 2021

@001 NOWY ROK, NOWE PODEJŚCIE.!

 Cześć kochani.!


   Rok 2020 za Nami i zaczyna się kompletnie nowa przygoda. Czyli rok 2021. Kolejne 365 dni, które trzeba zapełnić jak najlepszymi wspomnieniami.

   Ostatni post na moim blogu ukazał się w październiku. I od tamtej pory zastanawiałam się czy chcę dalej recenzować książki. Czy dalej się w tym "czuję". I okazuje się, że tak. Ale po prostu zaczęłam czytać książki, które nie do końca mi odpowiadały. Czytałam je, bo były modne, albo dostałam je od wydawnictw do recenzji. I po prostu czytałam je, bo musiałam, a nie chciałam. A od zawsze jest gatunek, który od zawsze mi pasuje, który robi się coraz popularniejszy na polskim rynku książek. I coraz mniej jest traktowany, jako rodzaj książek "tabu". Jest to literatura erotyczna. Tak, dobrze czytacie. Od takich książek zaczęłam swoją przygodę czytelniczą. I w takie książki chce iść w tym Nowym Roku. Aby odżył mój blog jak i moje czytanie hehe.

   Ja Wam w Nowym Roku 2021 od siebie życzę, abyście zawsze wiedzieli czego chcecie i nie dali sobie niczego narzucić. Aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego i abyście spełnili swoje marzenia, nie tylko te w kwestii książek. ;)

   Do zobaczenia w kolejnym poście.


P.

7 komentarzy:

 1. Cieszę się, że wróciłaś kochana. Życzę powodzenia i czerpanie przyjemności z czytania. ��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana i mam nadzieję, że tak będzie. 😘
   Pozdrawiam. ☺️

   P.

   Usuń
 2. Zaczytanego 2021 roku. Samych dobrych książek. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To życzę powodzenia dużo dobrych książek w ulubionym gatunku. Ostatecznie w blogowaniu chodzi o zabawę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Najważniejsze, żeby czytać dla przyjemności, a nie na siłę - jeśli podobają Ci się mocne erotyki, to super! Dobrze, że odnalazłaś gatunek, który Cię interesuje. :) Czekam na recenzje!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas, który dałeś/dałaś na napisanie komentarza i tym zostawienia po sobie śladu oraz sprawienia mi wielkiej radości. :***

@001 NOWY ROK, NOWE PODEJŚCIE.!

 Cześć kochani.!    Rok 2020 za Nami i zaczyna się kompletnie nowa przygoda. Czyli rok 2021. Kolejne 365 dni, które trzeba zapełnić jak najl...