1 grudnia 2018

&112 BLOGMAS #1: Zaczynamy.!

Cześć kochane.! ;)

   Zaczynamy BLOGMAS! Jak Wam mija pierwszy dzień grudnia? Mi na dwóch praniach, sprzątaniu mieszkania i robieniu obiadu. I spaniu. :D A teraz pisząc ten post jestem z partnerem w odwiedzinach u moich rodziców. W dzisiejszym pierwszym poście opowiem Wam trochę jak będą wyglądać posty w tegororocznym BLOGMASIE. Więc parzymy herbatę i zaczytujemy się. ;)
   Posty będą się oczywiście pojawiać codziennie dokładnie do 24 grudnia,abyśmy ten piękny czas spędziły razem tutaj, ale też wśród książek. Będą takie posty jak dziś czyli co u mnie, jak mi minął dzień, ale również recenzję świąteczny książek. Jakich? Zerknijcie post wcześniej, a się dowiecie. ;)
   Również będzie trochę TAG-ów zimowych, cytatów oraz świątecznej Prywatności Poetki.
 
   Póki co do świąt przygotowuje się powoli, ponieważ muszę to dokładnie rozplanować. To mije pierwsze święta na nowym mieszkaniu z partnerem. Musimy kupić choinkę,ozdoby i jeszcze więcej. Zacznę pewnie od poniedziałku jak wszystko opłacę. Czyns itp. I wtedy będę mogła szaleć wśród świątecznych ozdób. ;)
 
   Więc tym postem się z Wami witam i zagłębiam się w świąteczne klimaty w książkach.
   Jak u Was wyglądają dni przed świętami? Macie już coś na ten czas? Czekam na komentarze.

Pozdrawiam. ;**

P.

1 komentarz:

Dziękuję za poświęcony czas, który dałeś/dałaś na napisanie komentarza i tym zostawienia po sobie śladu oraz sprawienia mi wielkiej radości. :***

&112 BLOGMAS #1: Zaczynamy.!

Cześć kochane.! ;)    Zaczynamy BLOGMAS! Jak Wam mija pierwszy dzień grudnia? Mi na dwóch praniach, sprzątaniu mieszkania i robieniu obiad...